Nasze katany jeansowe są ręcznie malowane specjalnymi farbami przeznaczonymi do tkanin. Tworzone z pasją i dokładnością. Każdy projekt jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Jeśli marzysz o własnej spersonalizowanej katanie dla siebie lub dziecka napisz do Nas! Czekamy na wyzwania (w miarę możliwości ;)) Ceny ustalane są indywidualnie. Co ma wpływ na cenę? Czasochłonność projektu, rozmiar kurtki (ilość materiału do zamalowania)
Pielęgnacja kurtki: Zalecamy pranie ręczne na lewej stronie w temperaturze do 30 stopni, prasowanie na lewej stronie .

Indywidualny projekt:

-) Nie masz dokładnie sprecyzowanej wizji? Nic nie szkodzi wystarczy, że określisz mniej więcej temat malunku i pozwolisz nam działać 
-) Masz swoją wizję, jednak nie masz projektu? Opisz dokładnie poszczególne elementy, ich wielkość, kolorystykę oraz rozmieszczenie, malunek powstanie zgodnie z Twoimi wytycznymi.
-)Wysyłasz mi swój własny projekt lub inspirację z Internetu (pamiętaj ze względu na szacunek do praw autorskich nie kopiuję 1:1)


UWAGA - prosimy o przemyślane decyzje dotyczące projektu i w miarę możliwości precyzyjne opisanie go - z uwagi na fakt, iż zamawiane produkty są wykonywane na podstawie specyfikacji podanej przez zamawiającego, zamawiający nie ma prawa do odstąpienia od umowy w myśl artykułu 38 pkt. 3 ustawy o prawach konsumenta.
Co znaczy, iż personalizowany artykuł nie może zostać zwrócony, także prosimy o korzystanie z tabeli wymiarów oraz przemyślane zakupy.

Prosimy także o dokładne opisywanie projektu, każdy dodatek "domawiany" po złożeniu zamówienia (data, napis, zdobienia) podlega dodatkowej opłacie. To dodatkowa praca i poświęcony czas ;) 

Katana Róże Katana Róże
Cena: 190,00 zł
zobacz więcej
Katana Long Dragon Katana Long Dragon
Cena: 250,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl